Мосбуд, ООО
Мосбуд, ООО
Киев, Магнитогорская 1
Фото  1 Ремонт фасаду будівлі - проведення ремонтно-будівельних робіт. 120406

Ремонт фасаду будівлі - проведення ремонтно-будівельних робіт.

0 грн
Заказать
Код 120406
Поставщик Мосбуд, ООО
Сайт поставщика mosbud.kiev.ua
Оценка

Описание

 Зовнішні облицювальні роботи зводяться головним чином до облицювання фасадів будівель і споруд плитами і деталями з природного каменю, лицьовою цеглою, керамічними каменями і т.п.; Конструкція облицювання повинна виключати можливість проникнення вологи через шви і стики облицювальних виробів.

Для внутрішніх облицювальних робіт, які полягають в основному в облицюванні стін, підлог і стель, ми застосовуємо широкий асортимент матеріалів, що дозволяють урізноманітнити й поліпшувати обробку інтер'єрів будівель: керамічні та пластмасові плитки, деревостружкові, деревоволокнисті і азбестоцементні плити (в т. ч. з емальованої поверхнею), декоративна фанера, паперово-шаруватий пластик, декоративно-акустичні плити і т.п.

Частіше за все перед проведенням облицювальних робіт усередині будинків потрібно виконати санітарно-технічніроботи. До початку робіт повинні бути прокладені всі приховані проводки, закінчено пристрій стояків ісанітарно-технічних трубопроводів; облицьовується поверхні вирівнюють і просушують, вироби сортуюємо за формою,розмірами і кольорами, при необхідності у виробах прошліфовуємо кромки і просвердлюємо отвори. Кріпимо виробина розчинах, мастиках, за допомогою фасонних розкладок, на шурупах і інших засобів.


Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложенияРекламные ссылки
Строительство БМЗ

Быстровозводимые здания

От проекта до сдачи объекта

0503182151
Строительство домов

Строительство любой сложности

Фундаментные работы

068-888-31-87, 066-692-56-56