Мосбуд, ООО
Мосбуд, ООО
Киев, Магнитогорская 1
Фото  1 Ремонт фасаду будівлі - проведення ремонтно-будівельних робіт. 120406

Ремонт фасаду будівлі - проведення ремонтно-будівельних робіт.

0 грн
Заказать
Код 120406
Поставщик Мосбуд, ООО
Сайт поставщика mosbud.kiev.ua
Оценка

Описание

 Зовнішні облицювальні роботи зводяться головним чином до облицювання фасадів будівель і споруд плитами і деталями з природного каменю, лицьовою цеглою, керамічними каменями і т.п.; Конструкція облицювання повинна виключати можливість проникнення вологи через шви і стики облицювальних виробів.

Для внутрішніх облицювальних робіт, які полягають в основному в облицюванні стін, підлог і стель, ми застосовуємо широкий асортимент матеріалів, що дозволяють урізноманітнити й поліпшувати обробку інтер'єрів будівель: керамічні та пластмасові плитки, деревостружкові, деревоволокнисті і азбестоцементні плити (в т. ч. з емальованої поверхнею), декоративна фанера, паперово-шаруватий пластик, декоративно-акустичні плити і т.п.

Частіше за все перед проведенням облицювальних робіт усередині будинків потрібно виконати санітарно-технічніроботи. До початку робіт повинні бути прокладені всі приховані проводки, закінчено пристрій стояків ісанітарно-технічних трубопроводів; облицьовується поверхні вирівнюють і просушують, вироби сортуюємо за формою,розмірами і кольорами, при необхідності у виробах прошліфовуємо кромки і просвердлюємо отвори. Кріпимо виробина розчинах, мастиках, за допомогою фасонних розкладок, на шурупах і інших засобів.


Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложенияРекламные ссылки
Строительство БМЗ

Быстровозводимые здания

От проекта до сдачи объекта

0503182151