Мосбуд, ООО
Мосбуд, ООО
Киев, Магнитогорская 1

О нас

Наша компанія заснована в 2004 році в м. Києві. Дирекція знаходиься в постійному пошуку нових технологій у будівництві, інновацій в системі обслуговування замовників і технічних рішень. Як результат йде розширення переліку виконуваних робіт, а головне організація значно підвищує ліквідність активів компанії і розвиває матеріально-технічну базу. Компанія, як генеральний підрядник, успішно ввела в експлуатацію багато об'єктів, провела ремонтні роботи в значній кількості адміністративних будівель, магазинів, СТО, житлових будинків, провела реставраційно-відновлювальні роботи будівель — пам'яток архітектури ХІХ століття.

Основні напрямки нашої діяльності: будівельні, оздоблювальні, реставраційно-відновлювальні роботи, монтаж інженерних мереж.

У роботі фірма дотримується високих стандартів, керується будівельними нормами і правилами. Кошторисна вартість робіт формується в програмному комплексі АВК-5, що орієнтований на реалізацію положень Державних будівельних норм (ДБН) Д.1.1-1–2000 «ПРАВИЛА визначення вартості будівництва» при складанні інвесторських кошторисів, договірної ціни, звітно-виробничої документації.

Гарантія на виконані нашою організацією роботи від 1 року до 10, залежно від виду та умов виконання робіт.

Ми пишаємося тим, що після співпраці з нами, нові клієнти стають постійними замовниками. Тому що:- цінуємо час наших клієнтів і сприяємо розвитку їхнього бізнесу;

- неухильно працюємо над підвищенням професійних навичок співробітників;

- прагнемо до лідерства на ринку.Надалі у своїй роботі ми націлені на створення повного комплексу послуг з проектування, будування, реконструкції, ремонту, виготовлення та монтажу — різних типів складності.

Для компанії ТОВ «Мосбуд» важливе дотримання і постійне удосконалення культури надання послуг, і, за допомогою впровадження безперервності процесу поліпшення якості виконуваних робіт, домагатися естетики точності у виконанні замовлень, вчасно, у визначені терміни.

Стратегічна ідея ведення бізнесу полягає в розширенні переліку послуг, дотриманні таких складових, як економії часу клієнта, підвищенні професійної компетенції працівників та високої культури обслуговування.

Стратегічна мета: стати лідером у будівництві, лідером у наданні послуг з ремонту будівель, та бути і надалі надійним партнером для наших клієнтів.

Стабільно висока якість виконуваних робіт, комплексний підхід до вирішення виробничих питань і точність виконання замовлень — основні критерії роботи підприємства ТОВ «Мосбуд».

Ми співпрацюємо з клієнтами різного рівня достатку. Результати можна побачити в квартирах, особняках, дачах, офісах, салонах краси, автосалонах, торгових центрах, виставкових центрах, а також в дитячих установах, лікарнях, банках, заправках, казино та ін.

Конкурентные преимущества компании:

ТОВ «Мосбуд» виконує комплекс ремонтно-будівельних робіт, який передбачає систематичне та своєчасне підтримання експлуатаційних якостей та попередження передчасного зносу конструкцій і інженерного обладнання. Якщо будівля в цілому не підлягає реконструкції чи капітальному ремонту, комплекс робіт поточного ремонту може враховувати окремі роботи, які класифікуються як такі, що відносяться до капітального ремонту (крім робіт, які передбачають заміну та модернізацію конструктивних елементів будівлі). Поточний ремонт повинен провадитись з періодичністю, що забезпечує ефективну експлуатацію будівлі або об'єкта з моменту завершення його будівництва (капітального ремонту) до моменту постановки на черговий капітальний ремонт (реконструкцію). Будівельно-монтажна компанія ТОВ «Мосбуд» виконує всі види ремонтно-будівельних робіт на будь-яких об’єктах, незалежно від їх складності, дизайну, матеріалів, внутрішні це роботи чи зовнішні, а саме так як побажає замовник. - Зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, що включають в себе: малярні, облицювальні, шпалерні, склярські та штукатурні - Ремонт фасадів - Ремонт покрівлі - Ремонт вхідних груп - Ремонт огорож - Ремонт асфальтних покриттів, ФЕМів - Санітарно-технічні роботи, що включають в себе: водопровід, каналізацію, опалення, вентиляцію, електричні мережі - Звукоізоляція, гідроізоляція та теплоізоляція - Ремонт та заміна метало пластикових вікон, дверей - Улаштування офісних, сантехнічних перегородок - Ремонт, заміна підлогових покриттів - Улаштування підвісних стель

Товары / Услуги:

Будівельно-монтажна організація ТОВ «Мосбуд» виконує такі види будівельних робіт: — Будівництво промислових (адміністративних) будівель - Будівництво будівель для комерційного використання (ресторани, офісні будівлі, тощо) - Будівництво житлових будинків, котеджей за індивідуальним проектом - Перебудова будинків та споруд, в тому числі перепланування, реконструкція, підсилення, відновлення - Зведення монолітних, збірних каркасів - Будування малих споруд: гаражів, СТО, тощо - Повний комплекс внутрішніх та зовнішніх оздоблювальних робіт.

Город:

Киев, Киевская область

Адрес компании:

Магнитогорская 1

Время работы:

9.00-18.00

Контактное лицо:

Сергей Феликсович

Телефон:

E-mail:

mosbud@mail.ru

Сайт:

mosbud.kiev.ua

Дата основания:

2004

Руководитель:

Грек Cергей Феликсович