Мосбуд, ТОВ
Мосбуд, ТОВ
Київ, Магнитогорская 1

Про нас

Наша компанія засновалося в 2004 году в м. Києві. Дирекція знаходится в постійному Поиск нових технологій у будівніцтві, інновацій в сістемі обслуговування замовніків и технічних рішень. Як результат Йде Розширення Переліку віконуваніх робіт, а головне організація однозначно підвіщує ліквідність актівів компанії и розвіває матеріально-технічну базу. Компанія, Як генеральний Підрядник, успішно ввела в експлуатацію Багато об 'єктів, провела ремонтні роботи в значній кількості адміністратівніх будівель, магазинів, СТО, ЖИТЛОВО будінків, провела реставраційно-відновлювальні роботи будівель - пам ' яток архітектури ХІХ Століття.
Основні напрямки Нашої діяльності: будівельні, оздоблювальні, реставраційно-відновлювальні роботи, монтаж інженерніх мереж.
У роботі фірма дотрімується високих стандартів, керується будівельними нормами и правилами. Кошторисно вартість робіт формується в програмному комплексі АВК-5, Що орієнтований на реалізацію положень державности будівельних норм (ДБН) Д.1.1-1-2000 «ПРАВИЛА визначення вартості БУДІВНИЦТВА» при складанні інвесторськіх кошторісів, договірної ціні, звітно-виробничої документації.
Гарантія на віконані Нашою організацією роботи від 1 року до 10, залежних від увазі та умів виконан робіт.
Мі пішаємося тім, Що після співпраці з нами, Нові клієнті стають постійнімі замовника. Тому що:

- цінуємо годину наших клієнтів и спріяємо розвітку їхнього бизнеса;
- неухильно працюємо над підвіщенням професійніх навічок співробітніків;
- Прагнемо до лідерства на ринку.

Надалі у своїй роботі ми націлені на Створення ПОВНЕ комплексу послуг з проектування, будування, реконструкції, ремонту, виготовлення та монтажу - різніх тіпів складності.
Для компанії ТОВ «Мосбуд» Важливе дотримання и постійне удосконалення культури Надання послуг , І, за допомог Впровадження безперервності процесу поліпшення ЯКОСТІ віконуваніх робіт, домагатіся естетики точності у віконанні замовлень, Вчасно, у візначені Терміни.
Стратегічна Ідея ведення бизнеса полягає в розшіренні Переліку послуг, дотріманні таких складових, Як економії часу клієнта, підвіщенні професійної компетенції працівніків та вісокої культури обслуговування.
Стратегічна мета: дива лідером у будівніцтві, лідером у наданні послуг з ремонту будівель, та буті и надалі надійнім партнером для наших клієнтів.
Стабільно Висока Якість віконуваніх робіт, комплексний підхід до Вирішення виробничих харчування и точність виконан замовлень - Основні Критерії роботи підпріємства ТОВ «Мосбуд».
Мі співпрацюємо з клієнтамі різного рівня достатку. Результати можна побачіті в квартирах, особняках, дачах, офісах, салонах краси, автосалонів, торгових центрах, Виставковий центр, а кож у дитячих установах, лікарнях, банках, заправках, казино та ін.

Конкурентні переваги компанії:

ТОВ «Мосбуд» віконує комплекс ремонтно-будівельних робіт, Який передбачає систематичне та своєчасне Підтримання експлуатаційних якости та Попередження передчасного знос конструкцій и інженерного обладнання. ЯКЩО будівля в цілому НЕ підлягає реконструкції чи капітальному ремонту, комплекс робіт поточного ремонту Може враховуваті окремі роботи, які класіфікуються Як Такі, Що відносяться до капітального ремонту (крім робіт, які передбачають заміну та модернізацію конструктивних елементів будівлі). Поточний ремонт винен провадітісь з періодічністю, Що забезпечує ефективне експлуатацію будівлі або об 'єкта з моменту завершення Його БУДІВНИЦТВА (капітального ремонту) до моменту постановки на Черговий Капітальний ремонт (реконструкцію). Будівельно-монтажна компанія ТОВ «Мосбуд» віконує всі види ремонтно-будівельних робіт на будь-яких об'єктах, Незалежності від їх складності, дизайну, матеріалів, Внутрішні Це роботи чі Зовнішні, а самє так Як побажає замовник. - Зовнішні та Внутрішні оздоблювальні роботи, Що включаються в собі: малярні, обліцювальні, шпалерні, склярські та штукатурні - Ремонт фасадів - Ремонт покрівлі - Ремонт вхідніх груп - Ремонт огорож - ремонт асфальтного покріттів, ФЕМів - Санітарно-технічні роботи, Що включаються в собі: водопровід, каналізацію, опалення, вентіляцію, електричної Мережі - Звукоізоляція, Гідроізоляція та теплоізоляція - Ремонт та Заміна метало пластикових вікон, дверей - Улаштування офісних, сантехнічніх перегородок - Ремонт, Заміна підлоговіх покріттів - Улаштування підвісніх стель

Товари / Послуги:

Будівельно-монтажна організація ТОВ «Мосбуд» віконує Такі віді будівельних робіт: - Будівництво промислових (адміністратівніх) будівель - Будівництво будівель для комерційного Використання (ресторани, офісні будівлі, тощо) - Будівництво житлових будинків, котеджів за індівідуальнім проектом - Перебудова будінків та споруд, в тому чіслі перепланування, реконструкція, підсілення, Відновлення - Зведення монолітніх, збірніх каркасів - Будування малих споруд: гаражів, СТО, тощо - повний комплекс внутрішніх та зовнішніх оздоблювальних робіт.

Місто:

Київ, Київська область

Адреса компанії:

Магнитогорская 1

Час роботи:

9.00-18.00

Контактна особа:

Сергей Феликсович

Телефон:

E-mail:

mosbud@mail.ru

Сайт:

mosbud.kiev.ua

Дата заснування:

2004

Керівник:

Грек Cергей Феликсович